Sypialnia

Ludzie przesypiają około 1/3 swojego życia, nie ma więc wątpliwości jak ważne jest miejsce w którym śpimy, sypialnie odgrywają w życiu każdego człowieka bardzo ważną rolę. Nie wygramy ze zmęczeniem, każdy organizm potrzebuje odpoczynku i spokoju. W sypialni musimy czuć się bezpiecznie, jej aranżacja musi być przytulna i przyjazna. Głównym meblem w sypialni jest łóżko - jego wielkość jest dopasowana do preferencji użytkowników oraz do powierzchni samego pomieszczenia. Wybór łóżek jest ogromny, różni je styl, funkcjonalność oraz materiał wykonania. Po bokach zwykle stoją praktyczne szafki nocne. To na nich ustawiamy lampki nocne, kładziemy telefon i dobrą książkę. Pozostałymi meblami w sypialni są komody i szafy - to w nich trzymamy wszystkie ubrania, dodatki i galanterię. Bardzo często gdy dysponujemy większą ilością miejsca w sypialni - tworzymy konsolę lub toaletkę z lustrem - przeznaczoną do pielęgnacji i makijażu. Nowoczesne projekty domów uwzględniają oddzielne garderoby - wtedy ilość i wielkość komód i szaf w samej sypialni jest zdecydowanie mniejsza - większość ubrań gromadzimy wtedy w garderobach.

Dzięki dostępnym stylom, aranżację sypialni można rozwiązać na kilka sposobów. Bardzo wielu użytkowników ceni sobie nowoczesność - dla nich w ofercie sklepu internetowego imperium mebli oferujemy meble głownie w odzieniach beżu i bieli, pozbawione zbędnych dekoracji i ozdobników. W tym stylu króluje wysoki połysk i duża ilość użytego szkła. Meble zdecydowanie są minimalistyczne, forma prosta, jednak z zachowaniem potrzebnej funkcjonalności. Kolejnym stylem odgrywającym duże znaczenie jest styl glamour, przeznaczony dla ludzi szukających ekstrawagancji i stylu. Sypialnia w tym stylu pełna jest głębokich kolorów, świecących ozdób, welurowych tkanin, szklanych oraz lustrzanych mebli i dodatków. To propozycja dla zdecydowanych osób, ceniących indywidualizm. W ostatnim czasie na znaczeniu zyskał styl retro - nawiązujący do lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Również dla zwolenników tego stylu nie zabraknie propozycji w ofercie sklepu Imperium Mebli. Miłośnicy klasyki również będą w stanie stworzyć wymarzoną aranżację sypialni. Styl ten nadal jest na czasie, a przykładów kolekcji dla jego miłośników nie brakuje.

Dobierając meble do sypialni, musimy na początek dokładnie ocenić co jest nam niezbędne, jakie funkcjonalności musi nasza mieć sypialnia, aby gwarantowała wygodne użytkowanie. Potrzeby musimy zestawić z dostępnym miejscem, uwzględniając pomieszczenie dodatkowe jakim jest garderoba. Oczywiście musimy także określić styl w jakim ma zostać utrzymana cała aranżacja. Dopiero wtedy zmniejszy się zakres poszukiwania i powstanie nam jasny wykaz potrzebnych elementów sypialni. Wszystkie potrzebne meble i dodatki znajdziesz w naszym sklepie internetowym imperiummebli.pl

Usuń filtry
Zapytaj naszych specjalistów - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem