Półki do jadalni

Półki w jadalni to przede wszystkim dekoracje. Służą one do eksponowania rodzinnych pamiątek, bibelotów, zdjęć, ozdób lub książek. Wiszące półki do jadalni pozwalają na personalizację przestrzeni bez jednoczesnego ujmowania jej kubatury. To szczególnie ważne w przypadku mniejszych pomieszczeń, w których dodatkowa szafka na bibeloty mogłaby ograniczyć funkcjonalność i wygodę korzystania ze stołu i krzeseł.

Nowoczesne półki do jadalni

Półki do jadalni są dostępne w bardzo szerokiej i zróżnicowanej gamie stylistycznej. Obok prostych i klasycznych półek na wspornikach w ofercie producentów mebli znaleźć możemy również nowoczesne półki na zdjęcia i bibeloty (są bardzo wąskie) oraz dekoracyjne panele, które z powodzeniem mogą posłużyć do przechowywania zestawu do kawy i herbaty czy kieliszków do wina.  

Podobnie jak w przypadku półek do salonu, półki do jadalni wykonuje się z różnych materiałów, które łączy się w celu uzyskania ciekawego efektu wizualnego. Obecnie najmodniejsze połączenia to drewno z elementami metalowymi oraz drewno ze szkłem. Niezmiennie modne i popularne są również szklane półki do jadalni z dodatkiem metalu.

Klientów poszukujących funkcjonalnych półek do jadalni odznaczających się nowoczesnym wzornictwem i oryginalnym designem i innych mebli do jadalni zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W asortymencie sklepu z meblami Imperium Mebli posiadamy zarówno proste półki drewniane, jak i dekoracyjne panele ścienne o szerokim spektrum zastosowań aranżacyjnych. Wybór naszych półek do jadalni to gwarancja wyboru komponentów meblowych najwyższej jakości.

Usuń filtry
Zapytaj naszych specjalistów - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem