Dywany

Dywany należą do grupy produktów o bogatej i długiej historii. Już od bardzo dawnych czasów, dywany zdobią wnętrza i izolują od zimnego podłoża. Często kojarzone są również z ceremonii ślubnymi, gdy cała droga do ołtarza ozdobiona jest długim dywanem. Kolejnym skojarzeniem jest tak zwany "czerwony dywan", który wiąże się z wielkimi festiwalami i przejściami gwiazd właśnie po długim, czerwonym dywanie. Dywany sprawdzają się w różnych pomieszczeniach w domu - pełnią też różne funkcje. Użytkownicy cenią je za to, że są w stanie ocieplić pomieszczenie, jak również dają poczucie stąpania po miękkim podłożu. Bardzo często dywan pełni funkcję czysto dekoracyjną, ożywiają wnętrze, dodają mu uroku i ciepła. W sklepie internetowym Imperium Mebli dostępna jest bogata oferta dywanów o różnych wzorach i rozmiarach.
Wzory są tak zróżnicowane, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zwolennicy klasyki odnajdą propozycje dla siebie. Dla odważnych dostępna jest gama dywanów o bardzo intensywnych kolorach. Modne w ostatnim czasie motywy natury mają również odzwierciedlenie w dywanach - zwolennicy tego trendu przebierać mogą w motywach roślinnych, zwierzęcych lub etnicznych. Gdy lubisz dywany z bardzo długim włosiem, postaw na modele shaggy i ciesz się przyjemnością z jego użytkowania. Gdy Twoją domeną nie są częste sprzątania domu - wybierz dywany z krótkim włosiem, które są łatwe w utrzymaniu. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną na stronie sklepu internetowego.

  • Producent
    • Carpet Decor
  • Zakres cen
  • Szerokość
Usuń filtry
Świąteczne rabaty - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl Świąteczne rabaty - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl Świąteczne rabaty - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl Świąteczne rabaty - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem