Szafy do pokoju dziecka

Szafy do pokoju dziecięcego to radosne, barwne meble, które pełnią zarazem funkcję estetyczną, jak i praktyczną. Nie tylko umożliwiają przechowywanie ubrań dziecka, ale są także dla niego miejscem, gdzie może ukrywać swoje różne skarby. Poza tym musi być bezpieczna w użytkowaniu. Jeśli np. ma szuflady, powinny być one wyposażone w mechanizm blokujący ich całkowite wysunięcie. Często spotyka się także szafy skonstruowane w ten sposób, że dolna część jest miejscem dostępnym dla dziecka, a górna tylko dla osoby dorosłej. 

W Imperium Mebli zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb dzieci oraz ich rodziców, dlatego przygotowaliśmy duży wybór szaf do pokoju dziecięcego. Znajdziesz u nas modele wolnostojące, narożne, a także szafy wnękowe. Wszystkie łączy wysoka jakość materiałów wykonania oraz duże walory estetyczne. 

Szafy do pokoju dziecięcego — duży wybór w atrakcyjnych cenach!

Szafy do pokoju dziecięcego mogą mieć różne rozwiązania konstrukcyjne, np. otwierane uchylnie lub przesuwnie, mieć kilka półek, szufladę w dolnej części itp. Umożliwia Ci to dobranie szafy, która zaspokoi potrzeby związane z ilością miejsca. Pamiętaj jednak, że dzieci rosną zaskakująco szybko, dlatego warto wybrać szafę, która będzie miała nieco większą pojemność od potrzebnej w danym momencie.

Oferujemy szafy do pokoju dziecięcego z deseniami nawiązującymi do bajek oraz prezentującymi ulubieńców najmłodszych. Dzięki temu Twoje dziecko od razu polubi nowy mebel w pokoju dziecięcym! Sprawdź naszą pełną ofertę już dzisiaj!

Usuń filtry
Zapytaj naszych specjalistów - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem