Wazony

Wazony to bardzo ważny element dekoracyjny, kojarzony bardzo często z bukietem świeżych kwiatów, które przynoszą wnętrzu świeżość, ożywienie i są dopełnieniem aranżacji. Mnogość modeli jest bardzo duża, użyte materiały różne. Do wyboru mamy wazony małe i duże, ceramiczne, szklane, wąskie czy też szerokie. Wazony mogą zostać zastosowane w różnych pomieszczeniach i nie zawsze muszą w nich stać opisywane wcześniej świeże kwiaty. Czasem sam wazon wystarczy, piękno jego kształtu i wykonania może odmienić niejedną aranżacje. Kolejnym przykładem są kompozycje z elementów sztucznych lub suszonych umieszczonych w wazonie. Typ wazonu definiuje styl aranżacyjny pomieszczenia. Miejsc do ustawiania wazonów jest bardzo wiele – blaty, parapety, konsole czy regały. Miejsc jest naprawdę wiele, daje to duże możliwości twórcze.

Zainspiruj się bogatą ofertą wazonów i zacznij z nimi eksperymentować w swoim wnętrzu. Imperium Mebli to idealne miejsce na zakup wazonów oraz innych elementów dekoracyjnych. Zapoznaj się z ofertą i wybierz swojego faworyta.

Usuń filtry
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 3 000zł - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl Zapytaj naszych specjalistów - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl