Hauss pufa Velutto (Velvet gr. 2 Nóżki Velutto)

Hauss pufa Velutto

Pufa na wysokich nogach

producent
Hauss
Hauss - Hauss pufa Velutto - Pufa na wysokich nogach
Hauss pufa Velutto - Pufa na wysokich nogach - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
  • Hauss pufa Velutto - Pufa na wysokich nogach
  • Hauss pufa Velutto - Pufa na wysokich nogach
  • Hauss pufa Velutto - Pufa na wysokich nogach
Kolekcja:
Velutto
Styl:
glamour
Wysokość:
45 cm
Szerokość:
79 cm
pełna specyfikacja

Konfiguruj

Zdjęcia katalogowe mają charakter poglądowy. Istnieje możliwość, że tkanina/skóra przedstawiona na meblu została wycofana lub zastosowana jedynie w celach prezentacyjnych.
Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.
Tkaniny z "wersji katalogowej" mogą występować w innych grupach tkanin niż podstawowa.

  • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuA

    Brak wybranego

  • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuB

    Brak wybranego

547 PLN

Hauss pufa VeluttoPufa na wysokich nogach

W stylu nowoczesnego glamour

Pufa Velutto to nowoczesna wersja glamour. Mebel z pewnością odnajdzie się również w stylu art deco. Dzięki wysokim nóżką wygląda lekko i elegancko, a efektu całości dodają marszczenia na froncie mebla. Pufa odnajdzie się w salonie, sypialni, przedpokoju lub domowym gabinecie.

Stwórz swoją wersję

Mebel posiada możliwość wyboru tkanin z bogatego wzornika tkanin, co oznacza, że możesz ubrać go w wybraną tkaninę, dzięki czemu możesz dopasować go do swoich potrzeb. Przedstawione we wzorniku opisy zastosowanych technologi mają na celu opis i porównanie różnych specyficznych aspektów danych tkanin. Ciesz się możliwością wyboru i stwórz swoją, wyjątkową wersję narożnika. Możliwość wyboru kształtu i koloru nóżek.

Wersja katalogowa: Piano 25

Hauss

Meble to główny kierunek rozwoju firmy. Firma tworzy w oparciu o doświadczenie połączone z kreatywnością. Przemyślany plan działania, oparty na otwarciu na nowe pomysły oraz na badaniach zapotrzebowań Klienta, przekłada się na jakość produktów finalnych. Bazowanie na najnowszych technologiach, ciągłe poszerzanie oferty produktowej, jak również możliwość tworzenia dowolnych zestawień kolorystycznych w oparciu o dostępne wzorniki, są kluczem do dostarczenia Klienowi produktu idealnie dopasowanego do Jego potrzeb.

Specyfikacja technicznaHauss pufa Velutto

Kolekcja:
Velutto
Styl:
glamour
Wysokość:
45 cm
Wysokość nóżek:
17 cm
Szerokość:
79 cm
Długość:
79 cm
Nóżki:
metalowe

Akcesoria

Pasują doHauss pufa Velutto

Zobacz inne

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem