Dekort lustro Denver typ 51

Lustro w drewnianej ramie

producent
Dekort
Dekort -  Dekort lustro Denver typ 51 - Lustro w drewnianej ramie
 Dekort lustro Denver typ 51 - Lustro w drewnianej ramie - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
  •  Dekort lustro Denver typ 51 - Lustro w drewnianej ramie
  •  Dekort lustro Denver typ 51 - Lustro w drewnianej ramie
Wysokość:
117 cm
Szerokość:
41 cm
Kształt lustra:
prostokątne
pełna specyfikacja

Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.

577 PLN

Dekort lustro Denver typ 51Lustro w drewnianej ramie

Niepowtarzalne i naturalne

Takie właśnie są meble wykonane z naturalnego drewna. Kolekcja Denver jest w całości stworzona z drewna dębowego, dzięki temu każdy mebel z tej kolekcji to unikalna konstrukcja. Dęby są jak ludzie - każdy ma inny charakter i inne wnętrze. Drewno możemy porównać do książki w której zapisana jest cała jego historia. W sękach, słojach i przebarwieniach możemy zaobserwować promienie słońca, krople deszczu czy powiew wiatru. Dzięki wyjątkowej selekcji oraz niepowtarzalności materiału możemy poczuć się wyjątkowo jako posiadacze mebli Dekort. Różnorodność świadczy o naturalnym pochodzeniu drewna, czasem będą widoczne mocniejsze sęki, czasem bardziej widoczne usłojenie. Cechy charakterystyczne dla drewna są zaletą, nie wadą. Meble przeznaczone dla Klientów, którzy potrafią docenić piękno natury, bez zbędnych retuszy. Dla tych, którzy nie uznają naturalnych cech jako wady.

Doskonały dodatek

Lustro z kolekcji to idealny dodatek aranżacyjny - sprawdzi się perfekcyjnie zawieszone nad komodą lub w przedpokoju. Pomieszczenie zyskuje wtedy optyczną przestrzeń, która przyda się w szczególności w mniejszych wnętrzach. Garderoba Denver dostępna jest w naturalnym wybarwieniu dębu sęcznego.

Dekort

Początki firmy sięgają 1981 roku, jej specjalizacja obejmuje produkcję wysokiej jakości mebli w bardzo szerokiej gamie. Głównym materiałem używanym do produkcji jest lite drewno oraz płyta pokryta naturalnymi fornirami. Atutami firmy jest wspomniana jakość, zastosowanie innowacyjnych pomysłów, walory użytkowe oraz niewątpliwie oryginalny wygląd. W procesach produkcyjnych wykorzystywane są substancje przyjazne środowisku. Do wykończenia stosowane są lakiery, oleje i woski. Każdy produkt przed opuszczeniem fabryki poddany jest dokładnej kontroli jakości. Firma należy do czołowych polskich producentów mebli ekskluzywnych. Wysokie standardy i jakość przyczyniła się zbudowania ugruntowanej pozycji na rynku meblarskim.

Specyfikacja techniczna Dekort lustro Denver typ 51

Kolekcja:
Denver
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
117 cm
Szerokość:
41 cm
Kształt lustra:
prostokątne
Kolor ramy:
dąb natura
Materiał ramy:
drewno

Akcesoria

Pasują do Dekort lustro Denver typ 51

Zobacz inne

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem