Entelo krzesło obrotowe UNI Twist TW03

Krzesło obrotowe, regulowane, rozmiar 6

producent
Entelo
kod
BA-C-6-B-C-TW03-B
Entelo -  Entelo krzesło obrotowe UNI Twist TW03 - Krzesło obrotowe, regulowane, rozmiar 6
 Entelo krzesło obrotowe UNI Twist TW03 - Krzesło obrotowe, regulowane, rozmiar 6 - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
  •  Entelo krzesło obrotowe UNI Twist TW03 - Krzesło obrotowe, regulowane, rozmiar 6
  •  Entelo krzesło obrotowe UNI Twist TW03 - Krzesło obrotowe, regulowane, rozmiar 6
Kolekcja:
Uni
Maksymalna wysokość siedziska:
62
Minimalna wysokość siedziska:
49
Szerokość:
61 cm
Kolor podstawy:
czarny
pełna specyfikacja

Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.

609 PLN

Entelo krzesło obrotowe UNI Twist TW03Krzesło obrotowe, regulowane, rozmiar 6

Zdecydowanie lepiej zapobiegać

Krzesło UNI należy do linii Dobrych Krzeseł - czyli produktów ergonomicznych, które dzięki swojej konstrukcji i odpowiedniemu wyprofilowaniu mają na celu wyrabianie prawidłowej pozycji siedzącej, która ostatecznie wspomaga rozwój kręgosłupa. Oparcie krzesła jest stosunkowo niskie, ale kluczem jest tutaj wymuszenie prawidłowej pozycji miednicy, która jest podstawą do właściwego ustawiania górnych części kręgosłupa. Produkt posiada certyfikat zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 oraz PN-EN 1335-2:2009. Jest idealnym przykładem środka prewencyjnego w zakresie wad postawy. Pamiętajmy, że dobrze dobrane krzesło ma wpływ na kształtowanie prawidłowej postawy ciała.

Dobierz odpowiedni rozmiar

Krzesła Entelo posiadają dedykowane rozmiary do wzrostu użytkownika, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej wersji. Opływowy kształt zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Długi czas użytkowania zapewnia solidna konstrukcja. Produkt polski. Wklęsło - wypukła forma oparcia zapewnia właściwą pozycję kręgosłupa. Prawidłowe umieszczenie nóg i pośladków zapewnia wypukła forma siedziska. Ogólna konstrukcja krzesła ma zapewnić maksymalny komfort. Produkt zapewnia właściwe podparcie dla odcinka: piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego. Ideą krzesła Entelo jest zasada, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Miękkie kółka o średnicy 50 mm pozwalają na swobodne przesuwanie krzesła po różnych rodzajach powierzchni. Możliwości regulacji góra-dół siedziska oraz podłokietników.

Model przystosowany do wysokości biurka od 71 cm do 82 cm.

  • Wzrost użytkownika, rozmiar 6: 159 - 188 cm

Entelo

ENTELO to polska firma, zajmująca się tworzeniem prozdrowotnych stanowisk pracy dla uczniów. To producent Dobrego Krzesła, które zostało docenione przez czołowe polskie instytuty medyczne, jako produkt niwelujący powstawanie wad postawy i schorzeń kręgosłupa. Oferta spółki to także bogata propozycja ergonomicznych i nowoczesnych krzeseł obrotowych idealnych do biura i domu, których konstrukcja została oparta o pierwotną koncepcję produktu. Całość uzupełniają m.in. Dobre Ławki oraz biurka, które dzięki posiadanym rozwiązaniom umożliwiają stworzenie optymalnego stanowiska pracy i zabawy.

Specyfikacja techniczna Entelo krzesło obrotowe UNI Twist TW03

Kolekcja:
Uni
Styl:
nowoczesny
Rozmiar:
6
Maksymalna wysokość siedziska:
62
Minimalna wysokość siedziska:
49
Wysokość oparcia:
42,5
Szerokość:
61 cm
Szerokość siedziska:
42,5 cm
Szerkość oparcia:
42
Głębokość siedziska:
40 cm
Kolor obicia:
szary
Materiał obicia:
100% poliester
Kolor podstawy:
czarny
Materiał podstawy:
tworzywo sztuczne
Maksymalne obciążenie:
110 kg
Waga:
11 kg

Akcesoria

Pasują do Entelo krzesło obrotowe UNI Twist TW03

Zobacz inne

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem