Entelo krzesło Petit Visto 01 white rozmiar 4

Entelo krzesło Petit Visto 01 white

Krzesło dziecięce, kolor czarny, biała podstawa

producent
Entelo
Entelo - Entelo krzesło Petit Visto 01 white - Krzesło dziecięce, kolor czarny, biała podstawa
Entelo krzesło Petit Visto 01 white - Krzesło dziecięce, kolor czarny, biała podstawa - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
  • Entelo krzesło Petit Visto 01 white - Krzesło dziecięce, kolor czarny, biała podstawa
  • Entelo krzesło Petit Visto 01 white - Krzesło dziecięce, kolor czarny, biała podstawa
  • Entelo krzesło Petit Visto 01 white - Krzesło dziecięce, kolor czarny, biała podstawa
  • Entelo krzesło Petit Visto 01 white - Krzesło dziecięce, kolor czarny, biała podstawa
Kolekcja:
Petit
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
83 cm
Wysokość siedziska:
45 cm
Szerokość:
55 cm
pełna specyfikacja

dostęne wersje

  • Rozmiar

Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.

taniej o 57 PLN

439 PLN382 PLN

Entelo krzesło Petit Visto 01 whiteKrzesło dziecięce, kolor czarny, biała podstawa

Zdecydowanie lepiej zapobiegać

Krzesło Petit należy do linii Dobrych Krzeseł - czyli produktów ergonomicznych, które dzięki swojej konstrukcji i odpowiedniemu wyprofilowaniu mają na celu wyrabianie prawidłowej pozycji siedzącej, która ostatecznie wspomaga rozwój kręgosłupa. Oparcie krzesła jest stosunkowo niskie, ale kluczem jest tutaj wymuszenie prawidłowej pozycji miednicy, która jest podstawą do właściwego ustawiania górnych części kręgosłupa. Produkt zgodny z normą PN-EN 1729, został opracowany przy udziale naukowców z wielu dziedzin. Jest idealnym przykładem środka prewencyjnego w zakresie wad postawy. Pamiętajmy, że dobrze dobrane krzesło ma wpływ na kształtowanie prawidłowej postawy ciała.

Dobierz odpowiedni rozmiar

Krzesła Entelo posiadają dedykowane rozmiary do wzrostu użytkownika, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej wersji. W ofercie dostępna jest również opcja z dodatkowym podnóżkiem, bez kółek. Opływowy kształt zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Długi czas użytkowania zapewnia solidna konstrukcja. Produkt polski. Wklęsło - wypukła forma oparcia zapewnia właściwą pozycję kręgosłupa. Prawidłowe umieszczenie nóg i pośladków zapewnia wypukła forma siedziska. Ogólna konstrukcja krzesła ma zapewnić maksymalny komfort. Produkt zapewnia właściwe podparcie dla odcinaka: piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego. Ideą krzesła Entelo jest zasada, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Ciekawą opcją jest możliwość indywidualnego haftu imiennego. Jest to opcja dodatkowo płatna i jest dostępna w sklepie jako oddzielny produkt.

  • Wzrost użytkownika, rozmiar 3: 119 - 142 cm
  • Wzrost użytkownika, rozmiar 4: 133 – 159 cm

Rekomendowana wysokość biurka dla rozmiaru:

  • Rozmiar 3 - wysokość 59cm
  • Rozmiar 4 - wysokość 64cm

Entelo

ENTELO to polska firma, zajmująca się tworzeniem prozdrowotnych stanowisk pracy dla uczniów. To producent Dobrego Krzesła, które zostało docenione przez czołowe polskie instytuty medyczne, jako produkt niwelujący powstawanie wad postawy i schorzeń kręgosłupa. Oferta spółki to także bogata propozycja ergonomicznych i nowoczesnych krzeseł obrotowych idealnych do biura i domu, których konstrukcja została oparta o pierwotną koncepcję produktu. Całość uzupełniają m.in. Dobre Ławki oraz biurka, które dzięki posiadanym rozwiązaniom umożliwiają stworzenie optymalnego stanowiska pracy i zabawy.

Specyfikacja technicznaEntelo krzesło Petit Visto 01 white

Kolekcja:
Petit
Styl:
nowoczesny
Rozmiar:
4
Wysokość:
83 cm
Wysokość siedziska:
45 cm
Szerokość:
55 cm
Szerokość siedziska:
36,5 cm
Głębokość siedziska:
35 cm

Akcesoria

Pasują doEntelo krzesło Petit Visto 01 white

Zobacz inne