Entelo krzesło Rete Visto 26

Krzesło z kółkami, kolor beżowy, stelaż czarny

producent
Entelo
Entelo - Entelo krzesło Rete Visto 26 - Krzesło z kółkami, kolor beżowy, stelaż czarny
 Entelo krzesło Rete Visto 26 - Krzesło z kółkami, kolor beżowy, stelaż czarny - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
 • Entelo krzesło Rete Visto 26 - Krzesło z kółkami, kolor beżowy, stelaż czarny
 • Entelo krzesło Rete Visto 26 - Krzesło z kółkami, kolor beżowy, stelaż czarny
 • Entelo krzesło Rete Visto 26 - Krzesło z kółkami, kolor beżowy, stelaż czarny
 • Entelo krzesło Rete Visto 26 - Krzesło z kółkami, kolor beżowy, stelaż czarny
Kolekcja:
Rete
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
69,5 cm
Wysokość siedziska:
35 cm
Szerokość:
47,5 cm
pełna specyfikacja

dostęne wersje

 • Rozmiar

Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.

taniej o 57 PLN

379 PLN322 PLN

Entelo krzesło Rete Visto 26Krzesło z kółkami, kolor beżowy, stelaż czarny

Zdecydowanie lepiej zapobiegać

Krzesło Rete należy do linii Dobrych Krzeseł - czyli produktów ergonomicznych, które dzięki swojej konstrukcji i odpowiedniemu wyprofilowaniu mają na celu wyrabianie prawidłowej pozycji siedzącej, która ostatecznie wspomaga rozwój kręgosłupa. Model Rete to ciekawe połączenie miękkiego, tapicerowanego siedziska z tradycyjnym stelażem oraz dodatkowymi kółkami. Oparcie krzesła jest stosunkowo niskie, ale kluczem jest tutaj wymuszenie prawidłowej pozycji miednicy, która jest podstawą do właściwego ustawiania górnych części kręgosłupa. Produkt zgodny z normą PN-EN 1729, został opracowany przy udziale naukowców z wielu dziedzin. Jest idealnym przykładem środka prewencyjnego w zakresie wad postawy. Pamiętajmy, że dobrze dobrane krzesło ma wpływ na kształtowanie prawidłowej postawy ciała.

Dobierz odpowiedni rozmiar

Krzesła Entelo posiadają dedykowane rozmiary do wzrostu użytkownika, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej wersji. W ofercie dostępna jest również wersja z białym stelażem. Opływowy kształt zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Długi czas użytkowania zapewnia solidna konstrukcja. Produkt polski. Wklęsło - wypukła forma oparcia zapewnia właściwą pozycję kręgosłupa. Prawidłowe umieszczenie nóg i pośladków zapewnia wypukła forma siedziska. Ogólna konstrukcja krzesła ma zapewnić maksymalny komfort. Produkt zapewnia właściwe podparcie dla odcinaka: piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego. Ideą krzesła Entelo jest zasada, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Ciekawą opcją jest możliwość indywidualnego haftu imiennego. Jest to opcja dodatkowo płatna i jest dostępna w sklepie jako oddzielny produkt.

 • Wzrost użytkownika, rozmiar 3: 119 - 142cm
 • Wzrost użytkownika, rozmiar 4: 133 – 159cm
 • Wzrost użytkownika, rozmiar 5: 146 – 176,5cm
 • Wzrost użytkownika, rozmiar 6: 159 - 188cm

Rekomendowana wysokość biurka dla rozmiaru:

 • Rozmiar 3 - wysokość 59cm
 • Rozmiar 4 - wysokość 64cm
 • Rozmiar 5 - wysokość 71cm
 • Rozmiar 6 - wysokość 76cm

Entelo

ENTELO to polska firma, zajmująca się tworzeniem prozdrowotnych stanowisk pracy dla uczniów. To producent Dobrego Krzesła, które zostało docenione przez czołowe polskie instytuty medyczne, jako produkt niwelujący powstawanie wad postawy i schorzeń kręgosłupa. Oferta spółki to także bogata propozycja ergonomicznych i nowoczesnych krzeseł obrotowych idealnych do biura i domu, których konstrukcja została oparta o pierwotną koncepcję produktu. Całość uzupełniają m.in. Dobre Ławki oraz biurka, które dzięki posiadanym rozwiązaniom umożliwiają stworzenie optymalnego stanowiska pracy i zabawy.

Specyfikacja techniczna Entelo krzesło Rete Visto 26

Kolekcja:
Rete
Styl:
nowoczesny
Rozmiar:
3
Wysokość:
69,5 cm
Wysokość siedziska:
35 cm
Szerokość:
47,5 cm
Szerokość siedziska:
33 cm
Głębokość siedziska:
31 cm

Akcesoria

Pasują do Entelo krzesło Rete Visto 26

Zobacz inne