Entelo krzesło Petit Storia 31, podstawa biała

Krzesło dziecięce, wzór motyle

producent
Entelo
Entelo - Entelo krzesło Petit Storia 31, podstawa biała - Krzesło dziecięce, wzór motyle
 Entelo krzesło Petit Storia 31, podstawa biała - Krzesło dziecięce, wzór motyle - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
 • Entelo krzesło Petit Storia 31, podstawa biała - Krzesło dziecięce, wzór motyle
 • Entelo krzesło Petit Storia 31, podstawa biała - Krzesło dziecięce, wzór motyle
 • Entelo krzesło Petit Storia 31, podstawa biała - Krzesło dziecięce, wzór motyle
 • Entelo krzesło Petit Storia 31, podstawa biała - Krzesło dziecięce, wzór motyle
Kolekcja:
Petit
Szerokość:
55 cm
pełna specyfikacja

Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.

479 PLN

Entelo krzesło Petit Storia 31, podstawa białaKrzesło dziecięce, wzór motyle

Zdecydowanie lepiej zapobiegać

Krzesło Petit należy do linii Dobrych Krzeseł - czyli produktów ergonomicznych, które dzięki swojej konstrukcji i odpowiedniemu wyprofilowaniu mają na celu wyrabianie prawidłowej pozycji siedzącej, która ostatecznie wspomaga rozwój kręgosłupa. Oparcie krzesła jest stosunkowo niskie, ale kluczem jest tutaj wymuszenie prawidłowej pozycji miednicy, która jest podstawą do właściwego ustawiania górnych części kręgosłupa. Produkt zgodny z normą PN-EN 1729, został opracowany przy udziale naukowców z wielu dziedzin. Jest idealnym przykładem środka prewencyjnego w zakresie wad postawy. Pamiętajmy, że dobrze dobrane krzesło ma wpływ na kształtowanie prawidłowej postawy ciała.

Dobierz odpowiedni rozmiar

Krzesła Entelo posiadają dedykowane rozmiary do wzrostu użytkownika, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej wersji. W ofercie dostępna jest również opcja z dodatkowym podnóżkiem, bez kółek. Opływowy kształt zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Długi czas użytkowania zapewnia solidna konstrukcja. Produkt polski. Wklęsło - wypukła forma oparcia zapewnia właściwą pozycję kręgosłupa. Prawidłowe umieszczenie nóg i pośladków zapewnia wypukła forma siedziska. Ogólna konstrukcja krzesła ma zapewnić maksymalny komfort. Produkt zapewnia właściwe podparcie dla odcinaka: piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego. Ideą krzesła Entelo jest zasada, że lepiej zapobiegać niż leczyć. 

 • Wzrost użytkownika, rozmiar 3: 119 - 142 cm
 • Wzrost użytkownika, rozmiar 4: 133 – 159 cm

Rekomendowana wysokość biurka dla rozmiaru:

 • Rozmiar 3 - wysokość 59cm
 • Rozmiar 4 - wysokość 64cm

Entelo

ENTELO to polska firma, zajmująca się tworzeniem prozdrowotnych stanowisk pracy dla uczniów. To producent Dobrego Krzesła, które zostało docenione przez czołowe polskie instytuty medyczne, jako produkt niwelujący powstawanie wad postawy i schorzeń kręgosłupa. Oferta spółki to także bogata propozycja ergonomicznych i nowoczesnych krzeseł obrotowych idealnych do biura i domu, których konstrukcja została oparta o pierwotną koncepcję produktu. Całość uzupełniają m.in. Dobre Ławki oraz biurka, które dzięki posiadanym rozwiązaniom umożliwiają stworzenie optymalnego stanowiska pracy i zabawy.

Specyfikacja techniczna Entelo krzesło Petit Storia 31, podstawa biała

Kolekcja:
Petit
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
77,5 cm
Wysokość siedziska:
45 cm
Szerokość:
55 cm
Szerokość siedziska:
33,5 cm
Głębokość siedziska:
30 cm

Akcesoria

Pasują do Entelo krzesło Petit Storia 31, podstawa biała

Zobacz inne

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem