Masket łóżko Pino (Grupa 1 Nóżki metalowe 140x200)

Masket łóżko Pino

Eleganckie łóżko tapicerowane w stylu minimalistycznym

producent
Masket
Masket - Masket łóżko Pino - Eleganckie łóżko tapicerowane w stylu minimalistycznym
Masket łóżko Pino - Eleganckie łóżko tapicerowane w stylu minimalistycznym - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
 • Masket łóżko Pino - Eleganckie łóżko tapicerowane w stylu minimalistycznym
 • Masket łóżko Pino - Eleganckie łóżko tapicerowane w stylu minimalistycznym
Kolekcja:
Pino
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
108 cm
Szerokość:
159 cm
Długość:
222 cm
Powierzchnia spania:
140x200 cm
Rodzaj łóżka:
podwójne
pełna specyfikacja

dostęne wersje


Konfiguruj

Zdjęcia katalogowe mają charakter poglądowy. Istnieje możliwość, że tkanina/skóra przedstawiona na meblu została wycofana lub zastosowana jedynie w celach prezentacyjnych.
Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.
Tkaniny z "wersji katalogowej" mogą występować w innych grupach tkanin niż podstawowa.

 • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuA

  Brak wybranego

 • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuB

  Brak wybranego

1607 PLN

Masket łóżko PinoEleganckie łóżko tapicerowane w stylu minimalistycznym

Elegancka sypialnia

Łóżko Pino jest przykładem modelu, który odnajdzie się z łatwością w aranżacjach o różnych stylach. Głównym elementem przykuwającym uwagę jest stylowe wezgłowie łóżka, które zostało stworzone w wyniku zestawienia ciekawego układu kostek. Powstały wzór kojarzony jest przez wielu z tradycyjną "jodełką". Zastosowany układ łączy w sobie minimalizm i elegancję. Przy tworzeniu modelu uniknięto innych, zbędnych ozdób, co przełożyło się zdecydowanie pozytywnie na ostateczny wygląd tego modelu. Proste dopasowanie do wielu aranżacji, jak również upodobać użytkowników, uzyskujemy dzięki możliwości wyboru tkaniny z bogatej palety dostępnych propozycji.

Gdy chcesz odmienić oblicze swojej sypialni, model Pino jest do tego stworzony. Nikt nie przejdzie obok tej propozycji obojętnie. Jeżeli do tej pory wygląd łóżka nie miał znaczenia, ten model zmieni to podejście. Prosta linia wcale nie wygląda topornie, gabaryt łóżka jest duży, jednak nie tworzy wrażenia ciężkości. Pozornie prosty zabieg w postaci delikatnego uniesienia boczków, wpłynął bardzo korzystnie na ogólny wygląd modelu, nadając łóżku odrobinę lekkości.

Prezentowany wariant nie posiada pojemnika na pościel. Podana cena nie obejmuje stelaża i materaca - dajemy możliwość wyboru według preferencji użytkownika.

Opcja zmiany szerokości boków

Standardowo łóżko posiada boki o szerokości 9 cm, jednak jest możliwość zastosowania węższych boczków o szerokości 6 cm. Cena w takim przypadku nie ulega zmianie. Podane wymiary w głównych parametrach dotyczną wersji z boczkami 9 cm oraz najmniejszej pow. spania (140x200).

Szerokość łóżka dla poszczególnych powierzchni spania (dla wersji boku 9 cm):

 • Wariant 140x200: 159 cm
 • Wariant 160x200: 179 cm
 • Wariant 180x200: 199 cm

Przy zastosowaniu węższych boczków, szerokość i długość łóżka zmniejszy się o 3 cm. Informację o chęci zmiany szerokości boku prosimy umieścić w wiadomości przy zamówieniu.

Do koloru do wyboru

W dostępnym wzorniku znajdują się tkaniny szenilowe, plecionki, dzianiny, floki, a także miękkie i delikatne w dotyku velvety. Wiele z dostępnych tkanin posiada właściwości hydrofobowe i łatwoczyszczące, w tym wypadku nie musisz obawiać się o zabrudzenia. Dzięki szerokiej gamie tkanin możemy stworzyć łóżko dopasowane do gustu i stylu w jakim wykończone jest wnętrze sypialni. Tkaniny zostały podzielone na grupy cenowe. Istnieje również możliwość wyboru nóżek, co jeszcze bardziej ułatwia stworzenie idealnej konfiguracji.

Warto podkreślić, że model występuje również w wersji z pojemnikiem, a także w wersji Slim - wtedy boki łóżka są równe szerokości zastosowanego materaca. Wersje te wystawione są jako odrębne produkty.

Wersja katalogowa: Jaguar 2164

Masket

Meble to główny kierunek rozwoju firmy. Firma tworzy w oparciu o doświadczenie połączone z kreatywnością. Przemyślany plan działania, oparty na otwarciu na nowe pomysły oraz na badaniach zapotrzebowań Klienta, przekłada się na jakość produktów finalnych. Bazowanie na najnowszych technologiach, ciągłe poszerzanie oferty produktowej, jak również możliwość tworzenia dowolnych zestawień kolorystycznych w oparciu o dostępne wzorniki, są kluczem do dostarczenia Klienowi produktu idealnie dopasowanego do Jego potrzeb.

Specyfikacja technicznaMasket łóżko Pino

Kolekcja:
Pino
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
108 cm
Szerokość:
159 cm
Długość:
222 cm
Powierzchnia spania:
140x200 cm
Rodzaj łóżka:
podwójne
Pojemnik na pościel:
brak
Montaż:
wymaga

Akcesoria

Pasują doMasket łóżko Pino

Zobacz inne