Masket łóżko Nastri z pojemnikiem (Grupa 1 Nóżki metalowe 140x200)

Masket łóżko Nastri z pojemnikiem

Stylowe łóżko tapicerowane, minimalistyczny i elegancki styl

producent
Masket
Masket - Masket łóżko Nastri z pojemnikiem - Stylowe łóżko tapicerowane, minimalistyczny i elegancki styl
Masket łóżko Nastri z pojemnikiem - Stylowe łóżko tapicerowane, minimalistyczny i elegancki styl - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
 • Masket łóżko Nastri z pojemnikiem - Stylowe łóżko tapicerowane, minimalistyczny i elegancki styl
 • Masket łóżko Nastri z pojemnikiem - Stylowe łóżko tapicerowane, minimalistyczny i elegancki styl
 • Masket łóżko Nastri z pojemnikiem - Stylowe łóżko tapicerowane, minimalistyczny i elegancki styl
Kolekcja:
Nastri
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
108 cm
Szerokość:
159 cm
Długość:
222 cm
Powierzchnia spania:
140x200 cm
Rodzaj łóżka:
podwójne
pełna specyfikacja

dostęne wersje


Konfiguruj

Zdjęcia katalogowe mają charakter poglądowy. Istnieje możliwość, że tkanina/skóra przedstawiona na meblu została wycofana lub zastosowana jedynie w celach prezentacyjnych.
Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.
Tkaniny z "wersji katalogowej" mogą występować w innych grupach tkanin niż podstawowa.

 • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuA

  Brak wybranego

 • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuB

  Brak wybranego

2202 PLN

Masket łóżko Nastri z pojemnikiemStylowe łóżko tapicerowane, minimalistyczny i elegancki styl

Minimalizm w eleganckiej odmianie

Łóżko Nastri jest przykładem modelu, który jest w stanie uniwersalnie wpisać się we wnętrza o różnych stylach. Elementem przykuwającym uwagę jest zdecydowanie wezgłowie łóżka, które zostało wykończone ciekawym układem kostek tapicerowanych, które układają się w ciekawy wzór. Właśnie ten wzór jest cechą charakterystyczną tego modelu. Zastosowany układ łączy w sobie minimalizm i elegancję. Próżno szukać tutaj wyszukanych elementów ozdobnych, w przypadku modelu Nastri są one zupełnie zbędne. Prostą zmianę wyglądu uzyskujemy dzięki możliwości wyboru tkaniny z bogatego wzornika. Zmiana tkaniny w przypadku mebli tapicerowanych powoduje ogromy wpływ na końcowy wygląd mebla. Dzięki temu możemy z powodzeniem dopasować wygląd łóżka do tworzonej aranżacji oraz wziąć pod uwagę własne preferencje odnośnie rodzaju tkaniny i jej właściwości. Istnieje również możliwość wyboru nóżek. Pora aby zupełnie odmienić oblicze swojej sypialni - ten model zdecydowanie to umożliwi. Sypialnia z łóżkiem Nastri producenta Masket już nigdy nie będzie zwykłym miejscem do spania. Jeżeli do tej pory wygląd łóżka nie miał znaczenia, ten model zmieni to podejście. Prosta linia wcale nie wygląda topornie, gabaryt łóżka jest duży, jednak nie tworzy wrażenia ciężkości. Pozornie prosty zabieg w postaci delikatnego uniesienia boczków, wpłynął bardzo korzystnie na ogólny wygląd modelu, nadając łóżku odrobinę lekkości.

Prezentowany wariant posiada pojemnik na pościel. W cenę wliczony jest stelaż unoszony za pomocą siłowników gazowych. Rama stelaża jest metalowa i połączona i drewnianymi listwami amortyzującymi. Pojemnik na pościel wyśmienicie wykorzystuje wolną przestrzeń pod stelażem i przez swoją wielkość wpływa pozytywnie na funkcjonalność produktu. Całość pojemnika wykończona jest estetyczną i łatwą w utrzymaniu czystości białą płytą laminowaną. Cena nie obejmuje materaca.

Opcja zmiany szerokości boków

Standardowo łóżko posiada boki o szerokości 9 cm, jednak jest możliwość zastosowania węższych boczków o szerokości 6 cm. Cena w takim przypadku nie ulega zmianie. Podane wymiary w głównych parametrach dotyczną wersji z boczkami 9 cm oraz najmniejszej pow. spania (140x200). Głębokość łóżka w przypadku zastosowania węższych boków zmniejszy się o 3cm.

Szerokość łóżka dla poszczególnych powierzchni spania (dla wersji boku 9 cm):

 • Wariant 140x200: 159 cm
 • Wariant 160x200: 179 cm
 • Wariant 180x200: 199 cm

Przy zastosowaniu węższych boczków, szerokość i długość łóżka zmniejszy się o 3 cm. Informację o chęci zmiany szerokości boku prosimy umieścić w wiadomości przy zamówieniu.

Do koloru do wyboru

W dostępnym wzorniku znajdują się tkaniny szenilowe, plecionki, dzianiny, floki, a także miękkie i delikatne w dotyku velvety. Wiele z dostępnych tkanin posiada właściwości hydrofobowe i łatwoczyszczące, w tym wypadku nie musisz obawiać się o zabrudzenia. Dzięki szerokiej gamie tkanin możemy stworzyć łóżko dopasowane do gustu i stylu w jakim wykończone jest wnętrze sypialni. Tkaniny zostały podzielone na grupy cenowe. Istnieje również możliwość wyboru nóżek, co jeszcze bardziej ułatwia stworzenie idealnej konfiguracji.

Warto podkreślić, że model występuje również w wersji bez pojemnika, a także w wersji Slim - wtedy boki łóżka są równe szerokości zastosowanego materaca. Wersje te wystawione są jako odrębne produkty.

Wersja katalogowa: Sigma 01

Masket

Meble to główny kierunek rozwoju firmy. Firma tworzy w oparciu o doświadczenie połączone z kreatywnością. Przemyślany plan działania, oparty na otwarciu na nowe pomysły oraz na badaniach zapotrzebowań Klienta, przekłada się na jakość produktów finalnych. Bazowanie na najnowszych technologiach, ciągłe poszerzanie oferty produktowej, jak również możliwość tworzenia dowolnych zestawień kolorystycznych w oparciu o dostępne wzorniki, są kluczem do dostarczenia Klienowi produktu idealnie dopasowanego do Jego potrzeb.

Specyfikacja technicznaMasket łóżko Nastri z pojemnikiem

Kolekcja:
Nastri
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
108 cm
Szerokość:
159 cm
Długość:
222 cm
Powierzchnia spania:
140x200 cm
Rodzaj łóżka:
podwójne
Pojemnik na pościel:
jest
Montaż:
wymaga

Akcesoria

Pasują doMasket łóżko Nastri z pojemnikiem

Zobacz inne