Masket łóżko Alma slim z pojemnikiem (Grupa 1 Nóżki metalowe 140x200)

Masket łóżko Alma slim z pojemnikiem

Stylowe łóżko tapicerowane, wersja slim z pojemnikiem i stelażem

producent
Masket
Masket - Masket łóżko Alma slim z pojemnikiem - Stylowe łóżko tapicerowane, wersja slim z pojemnikiem i stelażem
Masket łóżko Alma slim z pojemnikiem - Stylowe łóżko tapicerowane, wersja slim z pojemnikiem i stelażem - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
 • Masket łóżko Alma slim z pojemnikiem - Stylowe łóżko tapicerowane, wersja slim z pojemnikiem i stelażem
 • Masket łóżko Alma slim z pojemnikiem - Stylowe łóżko tapicerowane, wersja slim z pojemnikiem i stelażem
 • Masket łóżko Alma slim z pojemnikiem - Stylowe łóżko tapicerowane, wersja slim z pojemnikiem i stelażem
Kolekcja:
Alma
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
113 cm
Szerokość:
142 cm
Długość:
214 cm
Powierzchnia spania:
140x200 cm
Rodzaj łóżka:
podwójne
pełna specyfikacja

dostęne wersje


Konfiguruj

Zdjęcia katalogowe mają charakter poglądowy. Istnieje możliwość, że tkanina/skóra przedstawiona na meblu została wycofana lub zastosowana jedynie w celach prezentacyjnych.
Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.
Tkaniny z "wersji katalogowej" mogą występować w innych grupach tkanin niż podstawowa.

 • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuA

  Brak wybranego

 • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuB

  Brak wybranego

2388 PLN

Masket łóżko Alma slim z pojemnikiemStylowe łóżko tapicerowane, wersja slim z pojemnikiem i stelażem

Stylowa "jodełka"

Łóżko Alma jest przykładem modelu, który jest w stanie uniwersalnie wpisać się we wnętrza o różnych stylach. Prostą zmianę wyglądu uzyskujemy dzięki możliwości wyboru tkaniny z bogatego wzornika. Zmiana tkaniny w przypadku mebli tapicerowanych powoduje ogromy wpływ na końcowy wygląd mebla. Dzięki temu możemy z powodzeniem dopasować wygląd łóżka do tworzonej aranżacji oraz wziąć pod uwagę własne preferencje odnośnie rodzaju tkaniny i jej właściwości. Elementem przykuwającym uwagę jest zdecydowanie wezgłowie łóżka, które zostało wykończone kostkami tapicerowanymi układającymi się we wzór kojarzący się wszystkim z tradycyjną "jodełką". Właśnie ten wzór jest cechą charakterystyczną tego modelu. Zastosowany układ łączy w sobie minimalizm i elegancję. Próżno szukać tutaj wyszukanych elementów ozdobnych, w przypadku modelu Alma są one zupełnie zbędne. Pora aby zupełnie odmienić oblicze swojej sypialni - ten model zdecydowanie to umożliwi. Sypialnia z łóżkiem Alma producenta Masket już nigdy nie będzie zwykłym miejscem do spania. Jeżeli do tej pory wygląd łóżka nie miał znaczenia, prezencja tego modelu zmieni to podejście. Prosta linia wcale nie wygląda topornie, gabaryt łóżka jest duży, jednak nie tworzy wrażenia ciężkości. Prosty zabieg w postaci delikatnego uniesienia boczków, wpłynął bardzo korzystnie na ogólny wygląd modelu.

Gdy brakuje miejsca, wersja slim to idealna propozycja

Model w wersji Slim - dedykowany mniejszym pomieszczeniom. Konstrukcja pod materac jest jedynie kilka centymetrów szersza od materaca, dzięki czemu oszczędzamy naprawdę sporo miejsca. Podobnie sytuacja ma się z wezgłowiem, które nie wystaje poza obręb bocznych krawędzi. Stelaż zintegrowany z całym łóżkiem (część zestawu) - konstrukcja drewniana, klejona + dodatkowo wzmocniona wkrętami. Całość stelaża została otapicerowana, dzięki czemu tworzy z łóżkiem spójną całość. Za unoszenie konstrukcji odpowiadają siłowniki gazowe, które umożliwiają proste otwieranie i zamykanie. Duży pojemnik na pościel wykończony estetyczną płytą laminowaną w kolorze białym. Dwie wygodne rączki do unoszenia stelażu poprawiają funkcjonalność. Cena nie obejmuje materaca.

Szerokość podana w parametrach produktu dotyczy najmniejszej wersji (pow. spania 140x200). Szerokość łóżka dla poszczególnych powierzchni spania:

 • Wariant 140x200: 142 cm
 • Wariant 160x200: 162 cm
 • Wariant 180x200: 182 cm

Do koloru do wyboru

W dostępnym wzorniku znajdują się tkaniny szenilowe, plecionki, dzianiny, floki, a także miękkie i delikatne w dotyku velvety. Wiele z dostępnych tkanin posiada właściwości hydrofobowe i łatwoczyszczące, w tym wypadku nie musisz obawiać się o zabrudzenia. Dzięki szerokiej gamie tkanin możemy stworzyć łóżko dopasowane do gustu i stylu w jakim wykończone jest wnętrze sypialni. Tkaniny zostały podzielone na grupy cenowe. Istnieje również możliwość wyboru nóżek, co jeszcze bardziej ułatwia stworzenie idealnej konfiguracji.

Warto podkreślić, że model występuje również w wersji z pojemnikiem, a także w wersji bez pojemnika - wtedy mamy możliwość doboru stelaża.

Wersja katalogowa: Forres 12

Masket

Meble to główny kierunek rozwoju firmy. Firma tworzy w oparciu o doświadczenie połączone z kreatywnością. Przemyślany plan działania, oparty na otwarciu na nowe pomysły oraz na badaniach zapotrzebowań Klienta, przekłada się na jakość produktów finalnych. Bazowanie na najnowszych technologiach, ciągłe poszerzanie oferty produktowej, jak również możliwość tworzenia dowolnych zestawień kolorystycznych w oparciu o dostępne wzorniki, są kluczem do dostarczenia Klienowi produktu idealnie dopasowanego do Jego potrzeb.

Specyfikacja technicznaMasket łóżko Alma slim z pojemnikiem

Kolekcja:
Alma
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
113 cm
Szerokość:
142 cm
Długość:
214 cm
Powierzchnia spania:
140x200 cm
Rodzaj łóżka:
podwójne
Pojemnik na pościel:
jest
Montaż:
wymaga

Zobacz inne