Fameg stół rozkładany Riva ST-1612 (Dąb kolor standard)

Fameg stół rozkładany Riva ST-1612

Duży stół rozkładany z drewna dębowego

producent
Fameg
kod
ST-1612
Fameg - Fameg stół rozkładany Riva ST-1612 - Duży stół rozkładany z drewna dębowego
Fameg stół rozkładany Riva ST-1612 - Duży stół rozkładany z drewna dębowego - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
76 cm
Szerokość:
85 cm
Długość:
130 cm
Stół rozkładany:
tak
Kształt blatu:
prostokątny
pełna specyfikacja

Konfiguruj

Zdjęcia katalogowe mają charakter poglądowy. Istnieje możliwość, że tkanina/skóra przedstawiona na meblu została wycofana lub zastosowana jedynie w celach prezentacyjnych.
Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.
Tkaniny z "wersji katalogowej" mogą występować w innych grupach tkanin niż podstawowa.

  • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuA

    Brak wybranego

1710 PLN

Fameg stół rozkładany Riva ST-1612Duży stół rozkładany z drewna dębowego

Naturalne i wyjątkowe

Takie właśnie są meble wykonane z naturalnego drewna. Model Riva należy do grupy mebli w minimalistycznym stylu. Dzięki stosunkowo szerokim nogom i konstrukcji pod blatem, stół wygląda bardzo masywnie. Nie znajdziemy tutaj zbędnych ozdobników, model dedykowany osobom poszukującym prostych i solidnych rozwiązań. W standardzie stół posiada funkcję rozkładania (130 - 210 cm).

Dobierz odpowiednie wybarwienie

Producent daje możliwość konfiguracji zamawianego stołu, dzięki czemu łatwiej dopasować do aranżacji. Możliwość wyboru wybarwienia drewna z dostępnego wzornika. Stół dostępy w jednej wersji wielkości, został wykonany z drewna dębowego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą modeli stołów drewnianych marki Fameg.

Fameg

Firma Fameg zdobywała zaufanie Klientów dzięki wysokiej trwałości i jakości wytwarzanych mebli. Stosowana przy produkcji technologia gięcia drewna swoje początki miała jeszcze w XIX wieku. Producent od ponad wieku kontynuuje to rzemiosło, tworząc ponadczasowe produkty. Unikatowy proces produkcji, tworzony z niezwykłym zaangażowaniem i pasją, skutkuje niezwykłymi kolekcjami. Niezwykle ważnym aspektem przy tego typu działalności jest profesjonalnie wyselekcjonowany materiał, jak również kadra doświadczonych rzemieślników. Wszystkie te czynniki mają wpływ na finalny efekt. Firma Fameg działając w oparciu o tradycję, tworzy wyjątkowe, trwałe produkty, które zyskują uznanie kolejnych pokoleń.

Specyfikacja technicznaFameg stół rozkładany Riva ST-1612

Styl:
nowoczesny
Wysokość:
76 cm
Szerokość:
85 cm
Długość:
130 cm
Stół rozkładany:
tak
Materiał blatu:
naturalna okleina
Materiał nóg:
lite drewno
Kształt blatu:
prostokątny
Kształt nóg:
kwadratowe

Zobacz inne