Fameg stół Hey ST-1711 dąb (Dąb kolor standard 70)

Fameg stół Hey ST-1711 dąb

Stół kwadratowy z drewna dębowego

producent
Fameg
kod
ST-1711d
Fameg - Fameg stół Hey ST-1711 dąb - Stół kwadratowy z drewna dębowego
Fameg stół Hey ST-1711 dąb - Stół kwadratowy z drewna dębowego - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
Kolekcja:
Hey
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
73 cm
Szerokość:
70 cm
Stół rozkładany:
nie
Kształt blatu:
kwadratowy
pełna specyfikacja

dostęne wersje


Konfiguruj

Zdjęcia katalogowe mają charakter poglądowy. Istnieje możliwość, że tkanina/skóra przedstawiona na meblu została wycofana lub zastosowana jedynie w celach prezentacyjnych.
Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.
Tkaniny z "wersji katalogowej" mogą występować w innych grupach tkanin niż podstawowa.

  • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuA

    Brak wybranego

1815 PLN

Fameg stół Hey ST-1711 dąbStół kwadratowy z drewna dębowego

Naturalne i wyjątkowe

Takie właśnie są meble wykonane z naturalnego drewna. Model Hey to alternatywa dla stołów z metalową podstawą. Wszystkie wersje stołów z kolekcji HEY powstają z jednej wypraski. Szeroka sklejka cięta jest na cztery części tworząc oryginalną podstawę stołu. Dbałość o szczegóły wykonania oraz produkcja oparta na latach doświadczeń gwarantuje długie użytkowanie. Idea rodziny stołów HEY bazuje na mądrym, zrównoważonym wykorzystaniu walorów technologii gięcia sklejki. Nogi obu wariantów mogą być wykończone na dwa sposoby: półokrągły i ostry. Całość tworzy niezwykle nowoczesny i stylowy mebel. Prezentowana wersja to opcja z nogami ostrymi. Projektanci: Bartłomiej Pawlak i Łukasz Stawarski.

Dobierz odpowiednie wybarwienie

Producent daje możliwość konfiguracji zamawianego stołu. Modele Hey można wybarwiać całe w jednym kolorze lub oddzielnie bazę i blat – uzyskując zróżnicowany charakter mebla. Grubość blatu: 40mm. Do wyboru wersja z blatem o szerokości 70 i 80cm. Stół dostępny również w wersji z drewna bukowego. Cała kolekcja Hey obejmuje gamę stołów o różnej wielkości i kształcie blatu - zapoznaj się z całą ofertą i wybierz swojego faworyta.

Fameg

Firma Fameg zdobywała zaufanie Klientów dzięki wysokiej trwałości i jakości wytwarzanych mebli. Stosowana przy produkcji technologia gięcia drewna swoje początki miała jeszcze w XIX wieku. Producent od ponad wieku kontynuuje to rzemiosło, tworząc ponadczasowe produkty. Unikatowy proces produkcji, tworzony z niezwykłym zaangażowaniem i pasją, skutkuje niezwykłymi kolekcjami. Niezwykle ważnym aspektem przy tego typu działalności jest profesjonalnie wyselekcjonowany materiał, jak również kadra doświadczonych rzemieślników. Wszystkie te czynniki mają wpływ na finalny efekt. Firma Fameg działając w oparciu o tradycję, tworzy wyjątkowe, trwałe produkty, które zyskują uznanie kolejnych pokoleń.

Specyfikacja technicznaFameg stół Hey ST-1711 dąb

Kolekcja:
Hey
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
73 cm
Szerokość:
70 cm
Grubość blatu:
40 mm
Stół rozkładany:
nie
Materiał blatu:
naturalna okleina
Materiał nóg:
sklejka
Kształt blatu:
kwadratowy
Kształt nóg:
profilowane
Montaż:
nie wymaga

Zobacz inne