Fameg stół okrągły ST-0258 (Buk kolor standard)

Fameg stół okrągły ST-0258

Stół okrągły z drewna bukowego.

producent
Fameg
kod
ST-0258
Fameg - Fameg stół okrągły ST-0258 - Stół okrągły z drewna bukowego.
Fameg stół okrągły ST-0258 - Stół okrągły z drewna bukowego. - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
Styl:
klasyczny
Wysokość:
75,5 cm
Średnica:
80 cm
Stół rozkładany:
nie
Kształt blatu:
okrągły
pełna specyfikacja

Konfiguruj

Zdjęcia katalogowe mają charakter poglądowy. Istnieje możliwość, że tkanina/skóra przedstawiona na meblu została wycofana lub zastosowana jedynie w celach prezentacyjnych.
Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.
Tkaniny z "wersji katalogowej" mogą występować w innych grupach tkanin niż podstawowa.

  • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuA

    Brak wybranego

1020 PLN

Fameg stół okrągły ST-0258Stół okrągły z drewna bukowego.

Naturalne i wyjątkowe

Takie właśnie są meble wykonane z naturalnego drewna. Prezentowany stół wykonany został z drewna bukowego. Niepowtarzalna konstrukcja nóg wygląda bardzo masywnie i zdecydowanie przykuwa uwagę. Łączniki - wsporniki nóg dzięki swojej konstrukcji nadaje modelowi wizualnej lekkości. Dbałość o szczegóły wykonania oraz produkcja oparta na latach doświadczeń gwarantuje długie użytkowanie. Projekt: Stanisław Charaziak.

Dobierz odpowiednie wybarwienie

Producent daje możliwość wyboru wybarwienia zamawianego stołu. Stół dostępny w jednym rozmiarze. Możliwość wyboru wybarwienia drewna z dostępnego wzornika. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą stołów.

Fameg

Firma Fameg zdobywała zaufanie Klientów dzięki wysokiej trwałości i jakości wytwarzanych mebli. Stosowana przy produkcji technologia gięcia drewna swoje początki miała jeszcze w XIX wieku. Producent od ponad wieku kontynuuje to rzemiosło, tworząc ponadczasowe produkty. Unikatowy proces produkcji, tworzony z niezwykłym zaangażowaniem i pasją, skutkuje niezwykłymi kolekcjami. Niezwykle ważnym aspektem przy tego typu działalności jest profesjonalnie wyselekcjonowany materiał, jak również kadra doświadczonych rzemieślników. Wszystkie te czynniki mają wpływ na finalny efekt. Firma Fameg działając w oparciu o tradycję, tworzy wyjątkowe, trwałe produkty, które zyskują uznanie kolejnych pokoleń.

Specyfikacja technicznaFameg stół okrągły ST-0258

Styl:
klasyczny
Wysokość:
75,5 cm
Średnica:
80 cm
Grubość blatu:
35 mm
Stół rozkładany:
nie
Materiał blatu:
naturalna okleina
Materiał nóg:
lite drewno
Kształt blatu:
okrągły
Kształt nóg:
profilowane
Montaż:
nie wymaga

Zobacz inne