Masket łóżko Mars z pojemnikiem

Tapicerowane łóżko z pojemnikiem

producent
Masket
kod
Mars
Masket -  Masket łóżko Mars z pojemnikiem - Tapicerowane łóżko z pojemnikiem
 Masket łóżko Mars z pojemnikiem - Tapicerowane łóżko z pojemnikiem - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
  •  Masket łóżko Mars z pojemnikiem - Tapicerowane łóżko z pojemnikiem
Styl:
nowoczesny
Wysokość:
105 cm
Szerokość:
108 cm
Długość:
220 cm
Powierzchnia spania:
90x200 cm
Rodzaj łóżka:
pojedyncze
pełna specyfikacja

1410 PLN

Masket łóżko Mars z pojemnikiemTapicerowane łóżko z pojemnikiem

Tapicerowana wersja łóżka jednoosobowego

Model Mars to propozycja łóżka jednoosobowego w wersji tapicerowanej. Miękkie, wysokie wezgłowie może pełnić idealną funkcję oparcia w czasie nauki lub wieczornego czytania. Niewątpliwym atutem prezentowanego modelu jest również wbudowany pojemnik na pościel, który może pełnić również rolę schowka. Stelaż oparty na konstrukcji metalowej w połączeniu z listwami drewnianymi. Nóżki do wyboru - drewniane lub metalowe.

Do koloru do wyboru

Łóżko Mars dostępne jest w szerokiej gamie tkanin do wyboru. Tkaniny nie tylko różnią się odcieniami, ale również specyfiką wykonania i różnymi właściwościami. Wiele z dostępnych tkanin posiada właściwości hydrofobowe i łatwoczyszczące, dzięki czemu nie musisz obawiać się o zabrudzenia. Zróżnicowana oferta dostępnych tkanin umożliwi wybór według własnych preferencji i dokładne dopasowanie do potrzeb.

Masket

Meble to główny kierunek rozwoju firmy. Firma tworzy w oparciu o doświadczenie połączone z kreatywnością. Przemyślany plan działania, oparty na otwarciu na nowe pomysły oraz na badaniach zapotrzebowań Klienta, przekłada się na jakość produktów finalnych. Bazowanie na najnowszych technologiach, ciągłe poszerzanie oferty produktowej, jak również możliwość tworzenia dowolnych zestawień kolorystycznych w oparciu o dostępne wzorniki, są kluczem do dostarczenia Klienowi produktu idealnie dopasowanego do Jego potrzeb.

Specyfikacja techniczna Masket łóżko Mars z pojemnikiem

Styl:
nowoczesny
Wysokość:
105 cm
Szerokość:
108 cm
Długość:
220 cm
Powierzchnia spania:
90x200 cm
Rodzaj łóżka:
pojedyncze
Pojemnik na pościel:
jest
Montaż:
wymaga

Zobacz inne