Gala Collezione szezlong Orio relax aku (Grupa 0 fotele)

Gala Collezione szezlong Orio relax aku

Szezlong z funkcją obrotu, rozkładany elektrycznie z akumulatorem

producent
Gala Collezione
kod
Orio-Aku
Gala Collezione - Gala Collezione szezlong Orio relax aku - Szezlong z funkcją obrotu, rozkładany elektrycznie z akumulatorem
Gala Collezione szezlong Orio relax aku - Szezlong z funkcją obrotu, rozkładany elektrycznie z akumulatorem - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
  • Gala Collezione szezlong Orio relax aku - Szezlong z funkcją obrotu, rozkładany elektrycznie z akumulatorem
  • Gala Collezione szezlong Orio relax aku - Szezlong z funkcją obrotu, rozkładany elektrycznie z akumulatorem
  • Gala Collezione szezlong Orio relax aku - Szezlong z funkcją obrotu, rozkładany elektrycznie z akumulatorem
  • Gala Collezione szezlong Orio relax aku - Szezlong z funkcją obrotu, rozkładany elektrycznie z akumulatorem
Styl:
nowoczesny
Kolekcja:
Orio
Wysokość:
88 cm
Szerokość:
88 cm
Długość:
156 cm
pełna specyfikacja

Konfiguruj

Zdjęcia katalogowe mają charakter poglądowy. Istnieje możliwość, że tkanina/skóra przedstawiona na meblu została wycofana lub zastosowana jedynie w celach prezentacyjnych.
Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.

  • Imperium Mebli - meble tapicerowane, meble systemowe, narożniki, sofy, łóżka, kanapy, fotele, materace, meble młodziżowe, lustra, dekoracje i dodatki do domuA

    Brak wybranego

4179 PLN

Gala Collezione szezlong Orio relax akuSzezlong z funkcją obrotu, rozkładany elektrycznie z akumulatorem

Komfort w innym wydaniu

Szezlong Orio to idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz. Szezlongi to meble stanowiące doskonałą alternatywę dla foteli. To rodzaj wydłużonego fotela, na którym można odpoczywać w pozycji leżącej. Cechą wyróżniającą tego modelu jest niewątpliwie funkcja obracania. Elektryczna regulacja pozycji siedziska pozwala na dopasowanie mebla do Twoich preferencji – wyższe ustawienie oparcia gdy czytasz lub niższe, kiedy relaksujesz się na leżąco. Model Orio to synonim ergonomicznych kształtów i perfekcyjnego wykonania. Podstawą miękkiego wypełnienia jest pianka wysokoelastyczna. Prezentowany model to wersja z wbudowanym akumulatorem. Dostępna również wersja z bezpośrednim podłączeniem do gniazda sieciowego.

  • Wysokość w zależności od poziomu funkcji: 88 - 103 cm
  • Głębokość w zależności od poziomu funkcji: 156 - 170 cm

Szezlongi - Twoja strefa relaksu

Szezlongi zdecydowanie należą do grupy mebli wielofunkcyjnych. Są w stanie zapewnić komfortowy wypoczynek, a przy tym bardzo często stanowią prawdziwą ozdobę pomieszczenia. Modele z kolekcji Gala Collezione mogą być wykonane w tym samym obiciu co narożnik lub sofa - tworząc jednolity zestaw. Możesz także wybrać wygodne szezlongi do pokoju w kontrastowym kolorze i odmiennej fakturze obicia - wtedy jesteśmy w stanie uzyskać unikalne aranżacje, pełne stylu. Szezlong skórzany będzie wyglądać bardzo elegancko i ekskluzywnie, a model w obiciu z tkaniny – ciepło i przytulnie. Szezlongi pełnią różną funkcję w zależności od modelu, są w stanie dopasować się do różnych potrzeb Użytkownika. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Gala Collezione

Fabryka Mebli Gala Collezione to jeden z największych producentów tapicerowanych mebli wypoczynkowych w Polsce. Firma od początku w swojej działalności inspiruje do tworzenia pięknych przestrzeni w domach i mieszkaiach. Polityka produkcji oparta jest na wytwarzaniu stylowych, funkcjonalnych, a zarazem różnorodnych produktów. Meble Gala Collezione wyróżnia światowe wzornictwo i najwyższa jakość. To idealne połączenie perfekcyjnego wyglądu wizualnego z trwałością użytkowania i komfortem. Meble tworzone są na specjalne zamówienia, dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników, Klient otrzymuje ekskluzywny produkt, którego walory doceniają zarówno Odbiorcy krajowi jak i zagraniczni. Niewątpliwą specjalnością są meble skórzane, tworzone z materiałów sprowadzanych z najlepszych garbarni. Dzięki różnorodnej ofercie, jak również możliwości wyboru tkanin z bogatej palety wzorników, Producent jest w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających Klientów.

Specyfikacja technicznaGala Collezione szezlong Orio relax aku

Styl:
nowoczesny
Kolekcja:
Orio
Wysokość:
88 cm
Wysokość siedziska:
42 cm
Szerokość:
88 cm
Długość:
156 cm
Nóżki:
metalowe
Montaż:
nie wymaga

Akcesoria

Pasują doGala Collezione szezlong Orio relax aku

Zobacz inne