Lenart stolik ława Luna LN-15

Stolik z półka i szufladą

producent
Lenart
kod
LN-15
Lenart -  Lenart stolik ława Luna LN-15 - Stolik z półka i szufladą
 Lenart stolik ława Luna LN-15 - Stolik z półka i szufladą - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
  •  Lenart stolik ława Luna LN-15 - Stolik z półka i szufladą
  •  Lenart stolik ława Luna LN-15 - Stolik z półka i szufladą
Kolekcja:
Luna
Styl:
skandynawski
Wysokość:
46 cm
Szerokość:
110 cm
Długość:
42 cm
pełna specyfikacja

Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.

419 PLN

Lenart stolik ława Luna LN-15Stolik z półka i szufladą

Zestaw dla małych i odrobinę większych księżniczek

Kolekcja mebli Luna to klasyczna propozycja charakteryzująca się połączeniem bieli z subtelnym, pudrowym różem. Ponadczasowa stylistyka mebli gwarantuje ich użytkowanie od lat dziecięcych do szkolnych. Ogólny styl, różnorodność i funkcjonalność elementów kolekcji zachwyca małe użytkowniczki oraz umożliwia im poczucie się jak prawdziwe księżniczki we własnym pokoju. Największym atutem mebli systemowych jest możliwość tworzenia dowolnych kompletów z gamy dostępnych elementów, dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować zestaw adekwatnie do wielkości pokoju oraz wymagań i potrzeb dziecka.

Stolik

Jedną z propozycji z kolekcji jest stolik z praktyczną szufladą oraz otwartą półka dolną. Mebelek wielofunkcyjny - może służyć do nauki, zabawy lub stanowić miejsce na kubek z ulubionym sokiem i miskę słodkich cukierków. Dzięki szufladzie zwiększa się jego użyteczność i funkcjonalność.

Wysokiej jakości materiały gwarancją długiego użytkowania

Meble wykonane zostały z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16mm, blaty i górne części zostały wykonane z płyty o grubości 18mm. Charakterystycznym elementem są dodatkowe "ramki" ozdobne na frontach oraz grubsze listwy na krawędziach, które pełnią również funkcję nóżek.

Lenart

Lenart to uznany producent mebli skrzyniowych, oferowane kolekcje dedykowane są do różnych pomieszczeń. Od mebli do pokoju dziennego, przez kolekcje przeznaczone do sypialni i jadalni, do bogatej oferty mebli dziecięcych i młodzieżowych. Firma strategię rozwoju opiera na nowoczesnych metodach zarządzania oraz stosowaniu najnowocześniejszych technologii. Dzięki dodatkowemu poszerzaniu kwalifikacji kadry pracowniczej, przedsiębiorstwo skutecznie odnajduje się na rynku meblowym. Szeroki asortyment brył i kolekcji w różnych stylach gwarantuje pewność dopasowania do niemal każdego Klienta.

Specyfikacja techniczna Lenart stolik ława Luna LN-15

Kolekcja:
Luna
Styl:
skandynawski
Wysokość:
46 cm
Szerokość:
110 cm
Długość:
42 cm
Kształt blatu:
prostokątny
Kształt nóg:
kwadratowe
Kolor blatu:
pudrowy róż
Kolor nóg:
biały
Montaż:
wymaga
Waga:
32 kg

Akcesoria

Pasują do Lenart stolik ława Luna LN-15

Zobacz inne