Libro zagłówek Chrome

Zdejmowany zagłówek do mebli z kolekcji Chrome

producent
Tabou by Libro
kod
Chrome-ZG
Tabou by Libro -  Libro zagłówek Chrome - Zdejmowany zagłówek do mebli z kolekcji Chrome
 Libro zagłówek Chrome - Zdejmowany zagłówek do mebli z kolekcji Chrome - internetowy sklep meblowy ImperiumMebli.pl
  •  Libro zagłówek Chrome - Zdejmowany zagłówek do mebli z kolekcji Chrome
Kolekcja:
Chrome
pełna specyfikacja

Kolory widoczne na zdjęciach mogą minimalnie różnić się od kolorów rzeczywistych, wynika to z ustawień parametrów monitora.

500 PLN

Libro zagłówek ChromeZdejmowany zagłówek do mebli z kolekcji Chrome

Dla zwiększenia komfortu

Opcjonalny zagłówek jest uzupełnieniem kolekcji modułowej Chrome. Zagłówek jest wyciągany, zatem w każdej chwili możesz przełożyć go z jednego oparcia na drugie. Zagłówek pełni rolę podwyższenia oparcia, dzięki któremu Twój kręgosłup będzie mógł wygodnie odpocząć po całym dniu.

Tabou by Libro

Marka Tabou jest kierowana do wymagających Klientów. Producentem mebli tej marki jest firma Libro - jeden z czołowych polskich producentów mebli tapicerowanych. Dzięki zastosowaniu najlepszych surowców oraz nastawieniu na wygodę Użytkowników, finalny mebel spełnia najwyższe standardy jakości. Kluczowym elementem jest tutaj jakość wypełnienia, przekładająca się na komfort użytkowania. W większości produktów zastosowano podwójne sprężynowanie. Pianki charakteryzujące się wysoką elastycznością są kolejnym elementem wpływającym na wygodę oraz wytrzymałość. Kolekcja Tabou to także ekskluzywne tkaniny. Szeroka gama kolorów i faktur pozwoli na tworzenie unikatowych kompozycji i dopasowanie do potrzeb Klienta. Na większości tkanin zastosowano systemy ułatwiające czyszczenie i chroniące tkaninę przez wnikaniem cieczy.

Specyfikacja techniczna Libro zagłówek Chrome

Kolekcja:
Chrome
Wysokość:
24 cm
Szerokość:
64 cm
Głębokość:
15 cm

Zobacz inne